patirtis

Baltijos gintaro Unikalūs sprendimai Jūsų namų interjerui

Kuriame ir gaminame išskirtines, nestandartinio dydžio bei dizaino plyteles iš Baltijos gintaro pagal individualius užsakymus. Siūlome originalius sprendimus Jūsų namams, SPA centrui, ofisui, restoranui, sodybai, viešbučiui ar sveikatingumo centrui. Galime pritaikyti natūralaus gintaro plyteles ir akcentus įvairios paskirties bei stiliaus interjerui, eksterjerui.

Unikaliausia šių plytelių savybė – tai lengvai pro gintarą prasiskverbianti šviesa, kuri suteikia namams jaukumo bei romantiškumo. Baltijos gintaro plytelių apšvietimas iš vidinės pusės primena sustingusią lavą, kuri vis dar karšta ir gyva, todėl turi raminantį ar net įkvepiantį poveikį. Toks plytelių apšvietimas suteikia interjerui liepsnos atspalvį, primena židinio jaukumą bei šilumą, kartais net hipnotizuoja. Tai leidžia  kiekvienuose namuose sukurti šimtus unikalių idėjų apšvietimui ir dizainui. Nuo romantiškos šviesos vonios kambaryje iki švelniai švytinčio baro stalo – visas galimybes riboja tik vaizduotė.

Plytelės ir interjero gaminiai – tai estetiška prabanga, elegancija, praktiškumas ir nesenstantis, ekologiškas bei spinduliuojantis holistinis grožis iš gamtos.

Gintaras neturi jokio šalutinio ir kenksmingo poveikio. Neturi kontraindikacijų. Yra itin draugiškas. Plytelėse nėra jokio kito priedo išskyrus patį gintarą – JOKIŲ KLIJŲ.

Ekologiškas ir prabangus – Gintaro plytelių dizainas – tai Jūsų pasirinkimas XXI amžiuje.

Pasitelkus pačią naujausią technologiją, gaminame gintaro plyteles.

Su mūsų gaminiais Jūsų namuose natūraliai vyks gintaro terapiją, sklis energetinė šiluma.

Šis gamtos brangakmenis suteikia nepakartojamą ir unikalų stilių ieškantiems originalumo ir išskirtinumo interjerui. Mūsų komandos ilgametės patirties dėka galime įrengti Jūsų namus, ofisą, vonios kambarį,  SPA centrą ar viešbutį.

Vonios sienų ar grindų šviečiančios dekoro plytelės, mozaika ar juostos, gintaro stalas vonios kriauklei, kavos stalelis ar bra šviestuvai sienoms – tai tik pradžia Jūsų svajonėms ir norams įgyvendinti.

APIE MUS

Darbams suteikiame garantijas.
Pas mus dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys ilgametę patirtį.
Sukaupta patirtis leidžia įgyvendinti Jūsų svajones.
Konsultuojame ir patariame visais apdailos klausimais.

Įsileisk saulės šviesos į namus!

KONTAKTAI

Danielius +370 647 19950
Scroll Up