KLIENTŲ REKOMENDACIJOS

Ieškodami komandos savo buto įrengimui prisiklausėme tikrai baisių istorijų ir gąsdinimų, kad vis tiek, ką bepasamdysi, visų jų rankos auga ne iš ten, iš kur reikia, ir gerų apdailininkų apskritai nėra. Tad rinktis buvo tikrai sunku ir baisu, o galiausiai apsistoję ties Evaldo komanda pradžioje akylai tikrinome ir buvome nusiteikę, kad vis tiek kas nors bus negerai ir šiaip vėluos. Bet viskas buvo gerai ir laiku. O pasitaikius keletui dalykų, kur norėjome kažką pakeisti, perdaryti ar pan., viskas buvo sprendžiama operatyviai ir kokybiškai. Evaldas visada buvo pasiekiamas, meistrus atsiųsdavo per tikrai protingą laiką, paskaičiuodavo logiškas kainas, kurios neišaugdavo dėl kokių nors mistinių priežasčių. Tad dabar drąsiai galime pasakyti, kad Evaldo komandos meistrų rankos auga iš ten, iš kur reikia 🙂 Meistrai dirba profesionaliai, kokybiškai ir greitai, Evaldas savo komandai vadovauja puikiai, laiko nevilkina, kainų neišsigalvoja ir yra visada pasiekiamas. Tad tikrai rekomenduojame! Taip pat labai norime padėkoti visiems meistrams, dirbusiems mūsų bute, už tai, kad įgyvendino mūsų svajonę! Labai ačiū elektrikui Jurijui už puikų ir greitą darbą, papildomas konsultacijas ir visus papildymus, kurių prigalvojome eigoje, ir už kantrybę 🙂 Ačiū plytelininkui Dariui už kokybišką mūsų gražiųjų virtuvės plytelių klijavimą – visi pamatę giria 🙂 Ačiū dažytojui Andriui ne tik už nepriekaištingą darbą, bet ir už geležinę kantrybę ir visus papildomus darbus 🙂 Taip pat dėkojame santechnikui net tik už kokybišką darbą, bet ir už mūsų santechninių baimių išsklaidymą, plytelių klijuotojams už tobulą vonios kambarį ir grindis, parketo klojėjams už greitą ir nepriekaištingą darbą bei, žinoma, buto pagrindo kūrėjams – sienų ir lubų statytojams, nes be jūsų nebūtų pačios buto esmės! 🙂 Ir, galiausiai, ačiū Evaldui už komandos subūrimą bei valdymą, malonų bendravimą ir sąžiningą darbą!

Alina Borysevic

Evaldas su komanda darbus atliko laiku ir kokybiškai. Vyrų darbo etika ir kokybė nepriekaištinga. Visiems, kam reikia kokybės, tikslumo, nuoširdaus patarimo – tikrai rekomenduoju.

Mindaugas Povilanskas

Evaldo komanda pranoko lūkesčius. Darbus atliko greitai. Iš anksto paskaičiuota kaina buvo tiksli. Su Evaldu ir kitais meistrais lengva bendrauti ir surasti geriausią sprendimą. REKOMENDUOJU!

Aivaras Sevelevičius

Visada malonus bendravimas, tikrai profesionalus ir kulturingi darbininkai. Dirba svariai, taupiai ir greitai. Puikiai igyvendino keleta nestandartiniu sprendimu, pasiule originaliu ir praktisku ideju. Padejo issirinti santecnika, dave geru patarimu, padejo ieskoti sprendimu visais remonto ir isirengimo klausimais. Rekomenduoju.

Vaidotas Venckus

Puikiai įrengė keturių kambarių butą Bendorėliuose. Komanda profesionali, taigi sklandžiai galėjau įsirengti namus be jokių dizainerių pagalbos, padėjo visais klausimais, rezultatu esu patenkinta ir rekomenduoju rinktis Evaldą, nes paslaugos atliktos kokybiškai, laiku, kultūringų ir profesionalių meistrų. Sėkmės darbuose ir toliau.

Laima D

Tikrai rekomenduoju, darbai atliekami ypač kokybiškai ir pagal suderintą grafiką. Lengvai išsprendžiamos iškilusios probleminės situacijos.

Žygimantas Guobužas

Greitai ir kokybiškai atliko visus buto įrengimo darbus nuo pertvarų montavimo ir grindų klojimo iki apdailos darbų,šviestuvų montavimo….Nors darbus derinome telefonu,nes gyvenu ne Vilniuje,viskas vyko sklandžiai ir nevėluojant.Drąsiai galiu rekomenduoti darbų vadovą Evaldą ir jo komandą.Puikūs žmonės kokybiškai atliekantys savo darbą.

Daiva Martinkienė

Šauniai atliko net imantriausius darbus! profesionaliai ir optimiskai prieme visus projekto sunkumus ir darbo rezultatas pranoko lukescius. labai dekinga ir tikrai rekomenduoju!

Giedrė Dukauskaitė

Rekomenduoju!

Ramunė Kanapienienė

Esam labai patenkinti, vidaus namo apdaila, puikei atliktas darbas. Rekomenduoju visiems! Ačiū.

Olga Rimšaitė

Norime padekoti uz musu namo irengima! darbai buvo atlikti greitai ir laiku! kokybe virsijo musu visus lukescius Aciu:)

Jovita Vaičiūnaitė

Tikrai neblogai dirba ir uz protinga kainą.

Andrius Blazauskas

Šaunus darbų vadovas su profesionalų komanda, kuriam neįveikiamų užduočių nėra. Puikiai atliko virtuvės perkėlimo darbus ir visus kitus apdailos darbus. Šioje komandoje dirba labai sumanus elektrikas ir santechnikas.

Jurgita Sadovskienė